הגדרת וואטסאפ בשעון חכם לילדים

הגדרת וואטסאפ בשעון חכם לילדים

אם יש לך שעון חכם לילדך, ייתכן שתרצה שתוכל להשתמש בו בוואטסאפ. ישנם מגוון שעונים חכמים שמגיעים עם היכולת להתקין עליהם אפליקציות, כולל שעון אפל ו סמסונג גיר אס3. וואטסאפ היא אחת מיישומי המסרים הפופולריים ביותר בעולם-ומסיבה טובה: היא מאפשרת למשתמשים לשלוח הודעות דרך הסמארטפון או המחשב שלהם מבלי לשלם עבור הודעות טקסט.

וואטסאפ בשעון החכם שלך

שלב 1: הקש על סמל התפריט בפינה השמאלית העליונה של המסך ולאחר מכן הקש על הגדרות > חשבון > הוסף חשבון.

הקלד את מספר הטלפון הנייד שלך והזן את קוד הסיכה שנשלח אליך באמצעות הודעת טקסט בוואטסאפ (ייתכן שיחלפו מספר שניות עד שההודעה הזו תגיע).

הקש על סמל התפריט > הגדרות > חשבון

שלב 2: הקש על סמל התפריט > הגדרות > חשבון.

דף הגדרות החשבון ייפתח. הקש הוסף חשבון כדי להוסיף את מספר הטלפון שלך לרשימת המכשירים שניתן להשתמש בהם כדי להיכנס. זה חשוב מכיוון שהוא מאפשר לך גישה בנגיעה אחת לחשבון הוואטסאפ שלך בשעון החכם שלך, מבלי שתצטרך להזין סיסמה בכל פעם.

שלב 3: הזן את מספר הטלפון הנייד שלך והקש על הבא כאשר תתבקש על ידי קוד סמס שנשלח באמצעות סמס או אימייל (תלוי באיזו שיטה בחרת).

הקש על "הוסף חשבון" ואז הקלד את מספר הטלפון הנייד המלא שלך כדי להוסיף את מספר הטלפון שלך לרשימת המכשירים שניתן להשתמש בהם כדי להיכנס.

הקש על "הוסף חשבון" ואז הקלד את מספר הטלפון הנייד המלא שלך כדי להוסיף את מספר הטלפון שלך לרשימת המכשירים שניתן להשתמש בהם כדי להיכנס. אם אין לך מספר טלפון, אך ברצונך להשתמש בכתובת דוא"ל במקום זאת, הקש על "כתובת דוא"ל" במקום זאת.

אם ברצונך להשתמש במספר שונה מזה המשויך למכשיר שבו אתה משתמש כרגע, הקש על "בחר מספר אחר". יהיה עליך להזין קוד סודי שנשלח באמצעות סמס (הודעת טקסט) או שיחה קולית מוואטסאפ במכשיר שלך לפני שתמשיך בהגדרת וואטסאפ לילדים שעון חכם.

יהיה עליך להזין קוד סיכה שנשלח למכשיר שלך באמצעות סמס; כאשר אתה מקבל טקסט זה, הזן אותו לדף המוצג בשעון שלך.

כהורה, יש לך את היכולת לעקוב אחר הודעות הוואטסאפ והשיחות של ילדך. לשם כך, יהיה עליך להזין קוד סיכה שנשלח למכשיר שלך באמצעות סמס; כאשר אתה מקבל טקסט זה, הזן אותו לדף המוצג בשעון שלך. כעת תוכלו לתקשר עם ילדכם באמצעות וואטסאפ!

ניתן לבחור אם ברצונך שילדך יקבל התראות בטלפון או בשעון שלו

אם אתה רוצה שהם יקבלו התראות בשני המכשירים, הקש על המתג בפינה השמאלית העליונה של המסך כך שהוא יהיה כחול (הוא יהפוך לבן אם בחרת שלא לאפשר שיתוף התראות).

אם אתה רק רוצה שהם יקבלו התראות באחד מאותם מכשירים, בחר איזה מהם על ידי הקשה על המתג בתפריט ההגדרות של כל מכשיר.

לסיכום

חשוב לפקוח עין על הפעילות המקוונת של ילדכם, אך אינכם חייבים לעשות זאת לבד. וואטסאפ היא דרך מצוינת לשמור על קשר עם הילדים שלך ולוודא שהם בטוחים כשהם משתמשים בטלפונים או בשעונים החכמים שלהם. בעזרת טיפים אלה תוכלו להגדיר את וואטסאפ כך שילדכם עדיין יוכל להשתמש באפליקציית המסרים המועדפת עליו תוך שמירה על כרטיסיות בכל עת!

פרטים נוספים בלינק המצורף: https://www.mewatch.co.il/post/mewatch-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%93-%D7%90%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%A7%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%9C%D7%94%D7%92%D7%93%D7%99%D7%A8-%D7%95%D7%95%D7%90%D7%98%D7%A1%D7%90%D7%A4